20 Metre ST/pc-ST/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Simplex Fiber Optik Patch Cord Kablo, ST İçİn ST

₺74.65


Fiber patch kablo kablo, st/pc-st/pc, 3.0mm çap,
Singlemode 9/125, simpleks, 20 metre
Not: Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.
Teknik özellikleri:
parametre
birim
Fc, sc, lc/zırhlı fiber patch kablosu
St, mu
MT-RJ, mpo
E2000
sm
mm
sm
mm
sm
mm
sm
pc
upc
apc
pc
pc
upc
pc
pc
upc
pc
pc
apc
Ekleme kaybı( tipik)
db
& le; 0.3
& le; 0.2
& le; 0.3
& le; 0.2
& le; 0.3
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.3
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.3
& le; 0.3
geri dönüş kaybı
db
Ve ge; 45
Ve ge; 50
Ve ge; 60
Ve ge; 30
Ve ge; 45
Ve ge; 50
Ve ge; 30
Ve ge; 45
Ve ge; 50
Ve ge; 35
Ve ge; 55
Ve ge; 75
çalışma dalgaboyu
nm
1310,1510
1310,1510
1310,1510
1310,1510
değiş tokuş
db
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.2
titreşim
db
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.2
çalışma sıcaklığı
°; c
- 40~75
- 40~75
- 40~75
- 40~75
depolama sıcaklığı
°; c
- 45~85
- 45~85
- 45~85
- 45~85
kablo çapı
mm
& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9
& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9
& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9
& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9
Sipariş bilgileri:
Fiber optik konnektör: lc, st, fc, sc, MTRJ, din, d 4, E2000, mpo Halka arayüz tipi: apc, pc upc Elyaf çekirdekleriyle: simpleks, dubleks Fiber türü; multimode( 50/125)/( 62.5/125), Singlemode( 9/125) Elyaf çapı( mm):& phi; 0. 9,& phi; 2. 0,& phi; 3.0 Kablo uzunluğu; özelleştirmek
nakliye Biz tüm öğeleri gemi dünya çapında üzerinden ücretsiz ekonomi nakliye. Tüm ithal vergi ve sorumluluğundadır alıcı. ürün sevk alıcı ve rsquo; s teyit adresine Pazartesi-Cuma( hafta sonu ve tatil hariç) Lütfen kontrol ediniz teslimat adresi önce dikkatlice ödeme. Istiyorsanız değiştirmek adresi, pls bize ulaşın, aksi, herhangi bir değişiklik bilgi göz ardı edilebilir bir kez sevk ve zwj;
Not: ve zwj;
öğe sevk edilecektir hk;
Nakliye süresi değişir 3 ile 25 işgünü:
Usa/ana europeancountries------ 10~15working gün
Diğer ülkelerde------ 15~25working gün
Acil talep, pls tür seçin DHL gibi ekspres, ups, Fedex ve benzeri.
çünkü liste kısıtlamaları, vermedi yüklemek birçok öğe.
Toplu alıcılar lütfen ihale öncesi bizimle irtibata!!!!!!!!
garanti ve döner Biz 1 yıl yedek ve 3 yıl bakım garanti. Garanti yanlış kullanımı kapsamaz, fiziksel hasar, su hasarı, kaybı, veya hırsızlık. Tüm satın döndürülebilir within14 gün satın alma tarihinden tam iade veya değişim. Tüm ürünler olmalıdır orijinal durumuna. mal hasarlı veya eksik bileşenleri iade edilmez
bize ulaşın Umuyoruz memnun ürün ve hizmet ve sırayla ödül bize beş yıldızlı rating. Sizin olumlu geribildirim olacak büyük encourgement bizim için gelecekteki iş. Eğer varsa bazı değerli öneriler veya herhangi bir sorun bizim öğeler veya teslim. istiyoruz eğer bize hemen önce Bize verdiğiniz nötr veya olumsuz yorum. Biz yanıt olacaktır herhangi bir soru 24 saat içinde(except hafta sonu ve tatil ). O zaman elimizden geleni sorunu çözmek için asap.
hakkımızda Hoş geldiniz IndirimUrunler.co mağaza! 2008 yılında kurulan, shenzhen eb- bağlantı teknolojileri işbirliği., Ltd lider üreticisi, sunan fiber optik alıcı, fiber optik patch kablo ve fiber optik ekipmanlar. ürünleri için geliştirilmiş alanları çin tüm dünyada Biz yeni satıcı IndirimUrunler.co, ancak, ile büyük takım, birincil kaynaklar, sunacak daha iyi ve daha kaliteli,
Rekabetçi fiyat ve dikkatli hizmet.

Etiketler: Ucuz 20 Metre ST/pc ST/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Simplex Fiber Optik Patch Cord Kablo, ST İçİn ST, Yüksek Kalite 20 Metre ST/pc-ST/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Simplex Fiber Optik Patch Cord Kablo, ST İçİn ST, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Marka Adı: EB-LINK
  • Model Numarası: EBSS6STST020
  • Condition: New
  • Cable Length: 20meters
  • Connector A: ST
  • Connector B: ST
  • Cable Type: Simplex
  • Core gladding diameter: 9/125
  • Fiber Type: OS1
  • Color: Yellow
  • Fiber Diameter: 3.0mm
  • Customize: Support
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)
TB-VFL-1 1 mw Mini Taşınabilir Fiber Optik Kırmızı Lazer Fiber Checker Görsel Hata Bulucu 5 km
TB-VFL-1 1 mw Mini Taşınabilir Fiber Optik Kırmızı Lazer Fiber Checker Görsel Hata Bulucu 5 km
TB-VFL-1 1 mw Mini Taşınabilir Fiber Optik Kırmızı Lazer Fiber Checker Görsel Hata Bulucu 5 km açıklama: biz en son serisi mini görsel Hata Bulucu sağlamak. bu görsel lazer kaynağı tasarımı tamamen insan mühendisliği ile uyumlu. bu boyutu küçük, kullanımı kolay, taşınabilir ve başlatılması bir göstergesi ile entegre. bir görsel lazer genellikle hasarlı

₺67.61

KELUSHI 2016 Yüksek hassas Çift kullanım net kelepçe HT-268 ağ RJ45 net kelepçe sıkma pense sıyırma
KELUSHI 2016 Yüksek hassas Çift kullanım net kelepçe HT-268 ağ RJ45 net kelepçe sıkma pense sıyırma
ücretsiz nakliye, çift net kelepçe HT-268 kullanın, ağ sıkma pense, RJ45 net kelepçe, sıkma pensesi, sıyırma pensesi ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ödeme biz sadece Alipay ödeme kabul. nakliye * tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş. * ödemeniz akım üzerinde emin

₺189.13

Orijinal zte zxa10 c320 okt, SXMA ile kart/PRAM kart, DC güç kaynağı
Orijinal zte zxa10 c320 okt, SXMA ile kart/PRAM kart, DC güç kaynağı
orijinal ZTE ZXA10 C320 OKT, SXMA ile kart/PRAM kart, DC güç kaynağı. ürün Açıklaması küçük Boyutu ve Kompakt Tasarım 2U Yükseklik: kurulumu Kolaylaştırır ve oda alanı kaydeder ve omurga lifler. yüksek Yoğunluklu: 32 kadar Sağlar GPON/EPON portları ve şasi başına 48 P2P limanlar. esnek Ağ ve Tam Hizmet Erişim çoklu uygulama Senaryoları:

₺6 398.40

16 Kanal Video Optik Dönüştürücü 16V1D Fiber Optik Video Optik Verici ve Alıcı 16CH + RS485 Veri 1 Çift 2 Adet/grup
16 Kanal Video Optik Dönüştürücü 16V1D Fiber Optik Video Optik Verici ve Alıcı 16CH + RS485 Veri 1 Çift 2 Adet/grup
ürün Genel Bakış: video (+ Ters Veri) gelişmiş uluslararası digtal video optik dönüştürücü benimsenmesi ve optik fiber iletim teknolojisi, ve gerçek zamanlı aktarımını uygulamak & senkronizasyon, hiçbir bozulma ve yüksek kalite için çok kanallı video üzerinde lambasi tek çekirdekli fiber optik. Video dijital optik dönüştürücü tam dijital

₺389.18

10g-1550-nm-40 km-SM-SFP + OSX040N01 WHD 02310 CNF ışık modülü
10g-1550-nm-40 km-SM-SFP + OSX040N01 WHD 02310 CNF ışık modülü
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

₺902.92

Ücretsiz Kargo 10 Adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1x8 Mini FC/APC Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 10 Adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1x8 Mini FC/APC Fiber Optik PLC Splitter
özellikler * mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu * yüksek Güvenilirlik * düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı * yüksek kanal sayar * mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılan uygulamalar * FTTx Dağıtımları (GPON/BPON/EPON) * kablo televizyon (CATV) * yerel alan ağları (LAN) * Test ekipmanları *

₺533.15

HW OM9352ALX1 OBP ışık modülü 10 KM 40G 34060793 Optik Alıcı-verici
HW OM9352ALX1 OBP ışık modülü 10 KM 40G 34060793 Optik Alıcı-verici
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

₺3 136.44

Üç yıl Garanti AFI400 Tribrer Optik Canlı Fiber Tanımlayıcı, FIBER OPTIK TANıMLAYıCı
Üç yıl Garanti AFI400 Tribrer Optik Canlı Fiber Tanımlayıcı, FIBER OPTIK TANıMLAYıCı
Ürün açıklaması Bu fiber tanımlayıcı afi400 yaygın optik kablo inşaat ve bakım. Kullanımı makro bükme teknolojisi yapmak olmayan- tahribatsız muayene. ölçebilirsiniz sinyal yönü ve güç, önlemek için misoperation sonuçlanan kesintiye hatları. Makro bükme ölçüm, makro virajlı kullanımı lif- optik bükme dışarı akar zaman zayıf optik sinyal, optik sinyal tespit

₺813.13

RDH 102 66/1 SPBD-2488A4K1DTE 1310nm SFP BiDi fiber optik
RDH 102 66/1 SPBD-2488A4K1DTE 1310nm SFP BiDi fiber optik
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

₺259.14

Huawei mtrs-02x13-g 10g-1310nm-10km-sm-sfp + tek modlu optik modül
Huawei mtrs-02x13-g 10g-1310nm-10km-sm-sfp + tek modlu optik modül
HUAWEI mtrs-02x13-g 10G-1310nm-10km-SM-SFP + tek modlu optik modül menşe yeri çin durumu orijinal Form Faktörü SFP veri Hızı (max) 10G dalgaboyu: 1310nm mesafe 10Km bağlayıcı LC modül Tipi takılabilir medya Türü bakır gerilim kaynağı 3.3 V resimler Internation sipariş alıcı

₺138.63

Ücretsiz Kargo LC-LC OM3 MM Dubleks Fiber Jumper 2 Metre 2.0mm 10G Fiber Optik Patch Kablosu Kablo
Ücretsiz Kargo LC-LC OM3 MM Dubleks Fiber Jumper 2 Metre 2.0mm 10G Fiber Optik Patch Kablosu Kablo
ücretsiz Kargo LC-LC OM3 MM Dubleks Fiber Jumper 2 Metre 2.0mm 10G Fiber Optik Patch Kablosu Kablo özellikleri: --- düşük ekleme ve geri yansıma kaybı --- iyi exchangeability --- iyi dayanıklılık --- yüksek sıcaklık kararlılığı --- standart: Telcordia GR-326-CORE uygulamalar: CATV; Aktif cihaz sonlandırma; telekomünikasyon

₺101.25

Orijinal zte GPON OLT-c + + Sınıf c + + 23004200 033030400016 ışık modülü
Orijinal zte GPON OLT-c + + Sınıf c + + 23004200 033030400016 ışık modülü
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

₺178.73